Pri zariaďovaní kúpeľne myslí väčšina z nás predovšetkým na praktickosť. O to viac v malej kúpeľni, v ktorej nie je dostatok priestoru. Aby výsledok uspokojil vaše nároky a potešil vás aj estetickou stránkou, môžete si do nej vybrať kúpeľňový nábytok na mieru. 

Kúpeľňové skrinky na všetky vaše hygienické potreby

Nedostatok miesta na odkladanie hygienických potrieb znižuje komfort pri osobnej hygiene. Potrebu úložného priestoru naplnia kúpeľňové skrinky. Zdá sa vám, že vo vašej kúpeľni nie je na skrinky dosť miesta? Môžeme vám ich navrhnúť a vyrobiť presne na mieru. Kúpeľňové skrinky na mieru využijú každý cm2 podlahovej plochy a sú tiež výbornou voľbou do väčších miestností. Umožnia vám odložiť si všetko potrebné na jednom mieste, aby ste po uteráky či náhradné balenia sprchových gélov nemuseli chodiť o inam. 

Vyberte si umývadlo podľa svojho vkusu

Snívate o veľkom umývadle s odkladacou plochou a potrebujete zároveň maximalizovať úložný priestor? Alebo by ste chceli mať umývadlo na dosku a pod ním dizajnovú skrinku? Kúpeľňový nábytok na mieru naplní vaše predstavy do posledného detailu. Skrinka pod umývadlo so zásuvkami alebo dvierkami vám poskytne miesto na odkladanie a stane sa tiež ozdobou celej kúpeľne.

Kúpeľňový nábytok, ktorý ladí s podlahou aj stenami

Pri zariaďovaní kúpeľne je potrebné myslieť aj na zladenie nábytku s obkladačkami a podlahou. Aby ste si dokázali všetko spolu predstaviť, pripravíme pre vás vizualizáciu kúpeľne. Kúpeľňový nábytok na mieru tak bude dokonale pasovať k farbám v miestnosti. Poradíme vám tiež v tom, aké odtiene obkladu budú pre vás najvhodnejšie. Malú kúpeľňu opticky zväčšia svetlejší obklad a väčšie formáty obkladačiek a naopak. Ak máte radi tmavé farby, môžete ich využiť ako farebný akcent na nábytku alebo sa rozhodnúť pre tmavšiu podlahu. 

Doplnky, ktoré nie sú len ozdobou

Na stenu v kúpeľni jednoznačne patrí zrkadlo. Okrem toho, že opticky zväčší celý priestor, využijete ho pri úprave vášho zovňajšku. Pri zrkadle vám na odkladanie najčastejšie používaných vecí poslúžia poličky na stenu, pocit pohody vytvoria predložky a koberčeky. Ak máte v kúpeľni dostatok svetla, môžete do nej vybrať aj interiérovú zeleň, ktorá vám pomôže počas kúpeľa či pri starostlivosti o pleť lepšie zrelaxovať.

Odporúčané príspevky