Skip to content

Kompletné realizácie interiérov

Potrebujete zariadiť dom, byt alebo kancelárske priestory? Navrhneme pre vás všetky miestnosti a spoľahnúť sa môžete aj na kompletnú výrobu nábytku na mieru. Interiérový dizajn a realizácie vyťažia z vašich priestorov maximum, pretvoria ich a dodajú im ten správny nádych.

Interiérový dizajn a realizácie pre domácnosti aj firmy

Zariadenie bytu, domu alebo firemných priestorov vyžaduje mnoho času a námahy na hľadanie tých najlepších riešení. Aby sme vám ho ušetrili, navrhneme pre vás dizajn interiéru na mieru. Pri návrhu jednotlivých miestností vám poradíme, ako čo najlepšie využiť priestor, sme otvorení nápadom aj menej tradičným riešeniam.

Interiérový dizajn a realizácie vnesú do celého priestoru originalitu. Aby ste si mohli predstaviť, ako bude všetko vyzerať v skutočnosti, návrh spracujeme do 3D vizualizácie. Každý kúsok nábytku pre vás vyrobíme s dôrazom na kvalitu, funkčnosť a váš vkus. Zavrite oči a začnite snívať… Čo všetko by ste chceli mať vo svojom novom dome, byte alebo kancelárii?

Už len 4 kroky k vášmu novému nábytku

Icon1B Krok 1

KONZULTÁCIA

Naším cieľom je vyrobiť nábytok na mieru presne podľa vašich predstáv. Celý proces sa začína konzultáciou, odpovedať na všetky vaše otázky sme pripravení aj počas výroby a montáže nábytku. Budete sa tak môcť spoľahnúť, že bude každý detail zodpovedať vašim požiadavkám.

Icon2B Krok 2

MERANIE

Aby skriňa do spálne, nábytok do obývačky či kuchyňa na mieru dokonale zapadli do interiéru, kladieme dôraz na zameranie presnými laserovými meračmi. Po odsúhlasení spracujeme 3D vizualizáciu, aby ste si vedeli lepšie predstaviť, ako bude nový nábytok vyzerať.

Icon3B Krok 3

REALIZÁCIA

Pre nás je prvoradá spokojnosť zákazníka. Nábytok na mieru preto začneme vyrábať až potom, keď odsúhlasíte navrhované materiály a vnútorné vybavenie. Každý jeden kúsok vyrábame v maximálnej možnej kvalite, aby sme dosiahli jeho dokonalý vzhľad a dlhú životnosť.

Icon4A Krok 4

MONTÁŽ

Posledným krokom procesu je montáž nábytku na mieste. Každý diel dôkladne očistíme od pilín aj iných nečistôt z výroby a zabalíme tak, aby sa cestou nepoškodil. Nábytok dovezieme až k vám a zmontujeme ho do finálnej podoby. Na vás bude len začať ho používať.