Skip to content

O nás

Prehrať video

Vitajte v našej stolárskej dielni!

Našou ambíciou je vytvárať kvalitný a prvotriedny nábytok na mieru zákazníkom, ktorí vedia oceniť skutočnú krásu a kvalitu.

Špecializujeme sa hlavne na zariadenie interiéru, ako sú kuchyne, vstavané skrine, obývacie steny, nábytok do detskej izby, spálne a pracovne. Potrebujete nábytok do domácnosti alebo kancelárie? V každej etape realizácie môžete očakávať individuálny prístup a ochotu presne a do detailov naplniť všetky vaše požiadavky. Veľmi dôležité je pre nás aj to, aby bol vždy splnený termín dodania a dôraz tiež kladieme na dostupné ceny.

#kraftnabytok

Predajňa

Neviete si vybrať vhodný dekór vstavanej skrine, kuchynskej linky alebo iného nábytku? V našej predajni si môžete prezrieť vzorkovník pracovných a kompaktných dosiek, ktoré máme k dispozícii. Nájdete tu tiež drezy a batérie, úchytky a ďalšie nábytkové komponenty. Pri výbere vám radi vo všetkom poradia naši skúsení pracovníci. Vysvetlia vám tiež, aké sú rozdiely v jednotlivých materiáloch a ich vlastnostiach.

Výroba

Výroba nábytku na mieru je proces, ktorý vyžaduje skúsenosti a zmysel pre detail. Naším cieľom je prinášať vysokú kvalitu nábytku, ktorý vydrží aj každodenné používanie. Všetky diely sami režeme a olepujeme. Namiesto zastaranej technológie EVA používame výhradne PUR lepidlo. Toto polyuretanové lepidlo zabraňuje tomu, aby sa voda dostala medzi hranovaciu pásku a drevotriesku, čo predlžuje životnosť nábytku.

Už len 4 kroky k vášmu novému nábytku

Icon1B Krok 1

KONZULTÁCIA

Naším cieľom je vyrobiť nábytok na mieru presne podľa vašich predstáv. Celý proces sa začína konzultáciou, odpovedať na všetky vaše otázky sme pripravení aj počas výroby a montáže nábytku. Budete sa tak môcť spoľahnúť, že bude každý detail zodpovedať vašim požiadavkám.

Icon2B Krok 2

MERANIE

Aby skriňa do spálne, nábytok do obývačky či kuchyňa na mieru dokonale zapadli do interiéru, kladieme dôraz na zameranie presnými laserovými meračmi. Po odsúhlasení spracujeme 3D vizualizáciu, aby ste si vedeli lepšie predstaviť, ako bude nový nábytok vyzerať.

Icon3B Krok 3

REALIZÁCIA

Pre nás je prvoradá spokojnosť zákazníka. Nábytok na mieru preto začneme vyrábať až potom, keď odsúhlasíte navrhované materiály a vnútorné vybavenie. Každý jeden kúsok vyrábame v maximálnej možnej kvalite, aby sme dosiahli jeho dokonalý vzhľad a dlhú životnosť.

Icon4A Krok 4

MONTÁŽ

Posledným krokom procesu je montáž nábytku na mieste. Každý diel dôkladne očistíme od pilín aj iných nečistôt z výroby a zabalíme tak, aby sa cestou nepoškodil. Nábytok dovezieme až k vám a zmontujeme ho do finálnej podoby. Na vás bude len začať ho používať.