Dokonalé využitie miesta až do posledného centimetra výšky miestnosti aj možnosť zužitkovať na odkladanie vecí atypické priestory, napríklad v podkroví. To všetko vám umožnia vstavané skrine na mieru.

Vstavané skrine do spálne, do chodby aj do detskej izby v originálnom dizajne

V každej miestnosti vám maximum úložného priestoru pomôžu získať vstavané skrine na mieru. Stačí si len naplánovať, koľko by ste chceli mať vo svojej novej skrini poličiek a zásuviek. K dispozícii je tiež možnosť zvoliť si otváracie alebo posuvné dvere, výsuvné poličky a koše, držiaky na žehličku alebo výsuvné vešiaky. Aby usporiadanie skrine zodpovedalo vašim predstavám, radi pre vás pripravíme jej vizualizáciu

Záleží vám na originalite dizajnu? Šatníková skriňa by mala predovšetkým zodpovedať vašim predstavám. Pri premýšľaní o jej vzhľade vám pomôžu vzorkovníky materiálu. Vybrať si v nich môžete rôzne dekóry dreva a farebné odtiene poličiek, korpusu skrine aj jej dverí.

Ideálne riešenie na odkladanie oblečenia, do ktorého sa vám ľahko zmestia aj bytový textil a obuv je samostatný šatník. Usporiadať v ňom všetko podľa vašich potrieb vám umožnia poličky, šatníkové regály, vešiakové tyče a zásuvky.

Šatník zariadený podľa vašich predstáv

Pri návrhu vybavenia šatníka je potrebné myslieť predovšetkým na funkčnosť, čo vám umožní využiť celý priestor na maximum. Zariadiť šatník však nie je vždy také jednoduché, ako sa môže zdať. Potrebné je zvoliť vhodné usporiadanie jednotlivých prvkov vybavenia. Zabezpečíte tým ľahkú dostupnosť najčastejšie používaných vecí. Nemenej dôležité je rozhodnúť sa, na ktoré veci budete potrebovať poličky, ktoré je lepšie odkladať do zásuvky a ktoré si budete chcieť zavesiť. S návrhom šatníka vám pomôže vizualizácia. Aby šatník vyzeral tak, ako si predstavujete, k dispozícii je bohatý výber dekórov a farieb materiálu.

#kraftnabytok