Skip to content

Časté otázky

Objednávku je možné urobiť buď prostredníctvom e-mailu info@kraftnabytok.sk  alebo nás môžete kontaktovať na našom telefónnom čísle +421 914 195 522 a dohodnúť si osobné stretnutie.

Väčšinou to závisí od dohody so zákazníkom, ale najčastejšie používame hrúbku 18-19 mm.
Je tu taká možnosť, ale nakoľko naše meranie prebieha výhradne laserovými meračmi, ktoré sú najpresnejšie, odporúčame profesionálne zameranie od nás.
Ak budete mať záujem čisto o vizualizáciu bez využitia našich ďalších služieb je suma vizualizácie od 80€ v závislosti od zložitosti zákazky. V prípade ak aj po vizualizácií budete mať záujem o naše služby je suma zahrnutá v celkovej cene za zákazku.
Keďže aj my potrebujeme mať istú záruku, že si objednávku nerozmyslíte, požadujeme zálohu 60% z celkovej ceny objednávky. Zostatok sa vypláca pri odovzdaní a montáži zákazky.
Dĺžka výroby nábytku je v priemere 4 až 7 týždňov. Skracuje alebo predlžuje sa v závislosti od charakteru objednávky.
Možnosť platby je v hotovosti alebo prevodom na účet.
Za dopravu neúčtujeme žiadne poplatky.
Montáž je zabezpečená našimi zamestnancami, takže nemusíte mať obavy o všetko sa postaráme.
Každú jednu zákazku vytvárame s maximálnou precíznosťou a dávame si veľmi záležať na detailoch a na tom, aby bolo všetko podľa predstáv zákazníka v najvyššej možnej kvalite. Po odovzdaní je už na zákazníkovi ako sa bude o nový nábytok starať, pretože aj od toho závisí ako dlho nábytok vydrží.