Skip to content

Časté otázky

Objednávku je možné urobiť buď prostredníctvom e-mailu info@kraftnabytok.sk  alebo nás môžete kontaktovať na našom telefónnom čísle +421 914 195 522 a dohodnúť si osobné stretnutie.

Hrúbka materiálu na výrobu nábytku na mieru závisí od dohody so zákazníkom. Najčastejšie však používame hrúbku 18 – 19 mm.

Priestor zameriavame výhradne laserovými meračmi, ktoré sú najpresnejšie. Môžete si ho zmerať aj sami, ako prvé meranie pre vytvorenie cenovej ponuky, no pred samotnou výrobou určite odporúčame však profesionálne zameranie nami.

Vizualizácia je spoplatnená len v tom prípade, ak nemáte záujem o využitie našich ďalších služieb. Cena vizualizácie je od 80 € v závislosti od zložitosti zákazky. Ak máte záujem o výrobu nábytku na mieru u nás, za vizualizáciu neplatíte.

Áno v celkovej sume za danú zákazku je aj montáž a všetky náklady s tým spojené. Neučtujeme si nijaké ďalšie poplatky.

Keďže aj my potrebujeme mať istú záruku, že si objednávku na nábytok na mieru nerozmyslíte, požadujeme zálohu 10 % z celkovej ceny za rezervovanie termínu. Následne sa po zameraní priestoru a schválení vizualizácie platí 50 % objednávky. Zostatok uhradíte až pri kompletnom odovzdaní zákazky.

Výroba nábytku na mieru zaberie v priemere 4 až 7 týždňov. V závislosti od charakteru objednávky môže byť kratšia alebo dlhšia.

Platiť je možné v hotovosti alebo prevodom na účet.

Doprava je zadarmo, neúčtujeme si žiadne ďalšie poplatky.

Montáž kuchyne, obývačky a ďalšieho nábytku zabezpečia naši zamestnanci. Budete sa tak môcť spoľahnúť na precízne prevedenie práce. Pri skladaní a montáži nábytku sa vďaka ich bohatým skúsenostiam nič nepoškodí.

Každú zákazku vytvárame s maximálnou precíznosťou, pričom si dávame veľmi záležať na všetkých detailoch. Pre každého zákazníka vyrobíme nábytok na mieru v najvyššej možnej kvalite. To, ako dlho vydrží, je následne už na zákazníkovi a na tom, ako sa bude o nový nábytok starať.