Už viete, akú farbu by mali mať vaša nová kuchynská linka, šatníková skriňa, kúpeľňová skrinka alebo iný nábytok na mieru? Vytvoríme ho presne podľa vašich predstáv. Na výber máte rôzne dekóry dreva a farebné odtiene.

Ten správny dekór nábytku vám pomôže vybrať vzorkovník

Pri výbere dekóru nábytku je dôležité zohľadniť charakter vášho interiéru. Najhlavnejšími faktormi sú veľkosť priestoru a množstvo denného svetla. Do menšej miestnosti je vhodnejšie vybrať svetlé odtiene, ktoré ju opticky zväčšia, prispejú tiež k presvetleniu tmavšej miestnosti. Vo veľkom priestore s dostatkom svetla si môžete dovoliť siahnuť aj po tmavých farbách, ktoré dodajú zariadeniu zaujímavý akcent. Zabúdať netreba ani na farebnosť okien, stien a podlahy. 

Ak si nedokážete jednotlivé prevedenia dostatočne predstaviť pri pohľade na obrazovku, môžete nás navštíviť v našej predajni. Radi vám zodpovieme na všetky vaše otázky a ukážeme vzorkovníky osvedčených výrobcov. Vybrať si môžete pracovné dosky, kompaktné dosky, dyhy, zrkadlá rôznych veľkostí a tvarov a ďalšie materiály na vstavané skrine, kuchynské linky a iný nábytok.

#kraftnabytok