Chceli by ste vašim deťom vytvoriť krásne miesto, kde sa budú rady hrať, učiť sa do školy aj odpočívať? Nábytok do detskej izby na mieru vám umožní naplniť všetky ich potreby. S návrhom interiéru vám radi pomôžeme a vytvoríme pre vás tiež vizualizáciu

Nábytok do detskej izby pre dievčatá aj chlapcov

Máte chlapca, dievča alebo potrebujete detskú izbu pre dve deti? Detská izba je miestom, kde deti trávia mnoho času. Ako ju zariadiť tak, aby v nej nič nechýbalo? Aby sa v nej deti cítili vždy príjemne, zariadenie by malo zodpovedať ich veku, prihliadať môžete aj ich záujmom. Pre najmenších bude dôležité predovšetkým dokonalé pohodlie. Väčšie deti si budú chcieť každý deň rozložiť množstvo hračiek a teenageri si iste radi pozvú na návštevu svojich priateľov. 

Každá izba je jedinečná, na čo prihliadame aj pri návrhu nábytku na mieru. Nábytok do detskej izby si budete môcť najskôr prezrieť vo vizualizácii, v ktorej uvidíte aj jeho usporiadanie. Postele, vstavané skrine do detskej izby, skrinky a poličky na stenu pre vás vyrobíme z kvalitných materiálov. Budete sa tak môcť spoľahnúť, že vydržia námahu každodenného používania po dlhý čas. Samozrejmosťou je možnosť vybrať dekór podľa vašich predstáv.

#kraftnabytok