Pri zariaďovaní interiéru je vždy potrebné myslieť na dostatok úložného priestoru. Ak nemáte v miestnosti k dispozícii samostatný šatník, riešením, ktoré vám ho poskytne, je skriňa. Bude vám viac vyhovovať vstavaná skriňa na mieru alebo sektor? 

Vstavaná skriňa využije celý priestor

Ku komfortu bývania nesporne patrí dostatok miesta na odkladanie vecí. Bežné šatníkové skrine sú vyrábané v štandardných výškach, ktoré nevyplnia celú stenu až po strop. Priestor nad nimi preto zostáva nevyužitý. Ak kladiete pri zariaďovaní interiéru dôraz na efektívne využitie miesta, prinesú vám ho vstavané skrine. Keďže využívajú celú výšku izby, získajú pre vás viac priestoru na odkladanie oblečenia, bytového textilu alebo iných vecí. Navyše vám odpadne aj nutnosť utierania prachu navrchu skrine.

Aj atypické tvary

Vstavané skrine na mieru sa zabudujú presne na konkrétne miesto. Inštalovať je ich možné do výklenku na chodbe, do podkrovia a pomôžu vám využívať aj rohy, ktoré by v opačnom prípade zostali prázdne. Inštalovať sa pritom dajú do murovanej steny, betónového panelu aj sadrokartónu. 

Na mieru je tiež vnútorné usporiadanie

Potrebujete košíky na spodnú bielizeň a ponožky, poličky na tričká, nohavice a svetre, vešiaky na kabáty, saká a šaty? To všetko si môžete sami navrhnúť. Na rozdiel od nábytku, ktorý si vyberáte v obchode už hotový, vám vstavané skrine na mieru umožnia rozhodnúť aj o ich vnútornom usporiadaní. Pri vytváraní návrhu nábytku na mieru vám radi pomôžeme a pripravíme pre vás aj jeho 3D vizualizáciu. Pomôže vám to predstaviť si, ako bude vaša nová skriňa vyzerať.

Dizajn, ktorý lahodí oku

Chceli by ste mať jednotlivé miestnosti krásne zladené? Nábytok na mieru vám umožní rozhodovať aj o jeho dizajne. Nová vstavaná skriňa v chodbe môže dokonale ladiť k interiérovým dverám, podlahe aj ďalším kúskom v miestnosti. Dizajnovo môžete prepojiť dokonca celý interiér.

Všade, kde potrebujete

Vstavané skrine sú vyhľadávaným riešením do spálne, chodby, kuchyne, detskej izby a dokonca aj do dielne. Pri ich návrhu vám poradíme, ktoré materiály máte k dispozícii, prezrieť si budete môcť aj vzorkovníky dekórov, vybrať vhodné úchytky a ďalšie prvky. 

Zvoľte si možnosť otvárania

Vstavané skrine na mieru môžu mať posuvné dvere alebo sa môžete rozhodnúť aj pre bežné otváracie. Konkrétne riešenie bude závisieť od vašich preferencií a priestoru, ktorý máte k dispozícii. V menšej miestnosti vám posuvné dvere ušetria veľa miesta, vo väčšej si môžete zvoliť aj klasické otváranie.

Odporúčané príspevky